Osmangazi Evden Eve Nakliyat  

Bursa Osmangazi Evden Eve Nakliyat

 Osmangazi Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Tel: 0(534) 6000 342

Osmangazi Evden Eve Nakliyat firması olarak hesaplı, sigortalı, titiz ve profesyonel hizmetimizi sunuyoruz. Bursa evden eve nakliyat hizmetini, uzun yılların vermiş olduğu birikimle, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugüne kadar başarıyla geldik.

Nakliye ihtiyacı olan müşterilerimizden talep geldiğinde:

Ücretsiz Ekspertiz hizmetimizle; evden eve nakliyat firmamız her müşterimize  en uygun fiyat sunumunu yapabilmek için taşınılacak eşyanın analizini yapar, kaç adet nakliye aracı, nakliye personel çalışan sayısı olması gerektiğini belirler. Osmangazi Evden Eve Nakliyat; ekspertiz hizmetini müşterilerimize tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. Ekspertizimizin işi bittikten sonra bir sonra; siz değerli müşterilerimiz için önemli olan eşyalarınızı sigortalar. Nakliye sırasında eşyalarınızın  adresinizden araca yüklenmesi, aracın seyir halindeki eşya taşınma durumu, eşyalarınızın teslim edilme durumuna kadar bu sigorta kapsamında eşyalarınız Osmangazi Evden Eve Nakliyat firmamız ile sigortalanmış olur.

Tüm bunların yanında Osmangazi Evden Eve Nakliyat Taşımacılık olarak 17 yılın verdiği sorumluluk ile profesyonel yönetim anlayışımız, tecrübeli ve sürekli eğitilen personelimiz ile sizlere istenilen zamanda,en güvenli, en kaliteli hizmeti vermek ilk hedefimiz.

Osmangazi Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetlerimiz:

  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
  • Asansörlü Taşıma
  • Güler Yüzlü ve Tecrübeli Personel
  • İsteğe Bağlı Eşya Toplama Hizmeti
  • Ambalajlama Hizmeti (Mobilyalar İçin)
  • De-Montaj ve Montaj Hizmeti

Misyonumuz

En önemli misyonumuz; Avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve titiz hizmet vererek, müşterilerimizin rahat ve memnun taşınmanızı sağlamaktır. Sizin tüm haklarınıza saygılıyız. Çalışanlarımız günün şartlarına uygun eğitilmektedir.

Vizyonumuz

Özenle eğitim verilen tecrübeli elemanlarımızın, gereken eğitimlerini arttırmak, müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde başarı ile yerine getirmektir. Size ve işimize önem veriyoruz.