Orhangazi Evden Eve Nakliyat  

Bursa Orhangazi Evden Eve Nakliyat

Orhangazi Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Tel: 0 543 540 3500

Orhangazi Evden Eve Nakliyat firması olarak cebinizin dostu, sigortalı, güvenilir, titiz ve profesyonel hizmetimizi sunuyoruz. Evden eve nakliyat hizmetinde, 20 yıldan fazla tecrübe ve birikimle, saygı, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugüne kadar başarıyla geldik.

Siz değerli müşterilerimiz evden eve nakliye için bize ulaştığınızda :

  • Ekspertizimiz, size  en uygun fiyat sunumunu yapabilmek için taşınılacak eşyanın analizini yapar, hangi büyüklükte bir nakliye aracı, ne kadar nakliye personeli olması gerektiğini belirler.
  • Orhangazi Evden Eve Nakliyat; ekspertiz hizmetini müşterilerimize tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır.
  • Ekspertizimizin işi bittikten sonra bir sonra; siz değerli müşterilerimiz için önemli olan eşyalarınızı sigortalar. Nakliye sırasında eşyalarınızın  adresinizden araca yüklenmesi, aracın seyir halindeki eşya taşınma durumu, eşyalarınızın teslim edilme durumuna kadar bu sigorta kapsamında eşyalarınız Orhangazi Evden Eve Nakliyat firmamız ile sigortalanmış olur.

Tüm bunların yanında Orhangazi Evden Eve Nakliyat Taşımacılık olarak 20+ yılın verdiği sorumluluk ile profesyonel yönetim anlayışımız, tecrübeli ve sürekli eğitilen personelimiz ile sizlere istenilen zamanda,en güvenli, en kaliteli hizmeti vermek ilk hedefimiz.

Orhangazi Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetlerimiz:

  1. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
  2. Evden eve nakliyat
  3. Asansörlü Taşıma
  4. Güler Yüzlü ve Tecrübeli Personel
  5. İsteğe Bağlı Eşya Toplama Hizmeti
  6. Ambalajlama Hizmeti (Mobilyalar İçin)
  7. De-Montaj ve Montaj Hizmeti

Misyonumuz

En önemli misyonumuz; Avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve titiz hizmet vererek, müşterilerimizin rahat ve memnun taşınmanızı sağlamaktır. Sizin tüm haklarınıza saygılıyız. Çalışanlarımız günün şartlarına uygun eğitilmektedir.

Vizyonumuz

Özenle eğitim verilen tecrübeli elemanlarımızın, gereken eğitimlerini arttırmak, müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde başarı ile yerine getirmektir. Size ve işimize önem veriyoruz.