Bursa Ofis Büro Nakliyat  

Bursa Ofis Büro Nakliyat Taşımacılık

Bursa Ofis Büro Nakliyat Taşımacılık

Tel: 0 543 540 3500

Ofis ve büro taşımacılgında ekspertizimiz gelerek ofisinizde gerekli incelemeleri yapar. İncelemeden sonra; gerekli veriler ışığında gerekli malzeme, gerekli eleman ve araç temini yapılır. Ofisinizde özel kasanız varsa; bunun için gerekli personel ve alet taşıma günü hazır halde olur. Taşıma günü arşiv, dolap ve diğer masaların daha seri, hızlı şekilde monte ve demontesi sağlanması için, gerekli alet ve araçlar hazır hale getirlir. Koli ve diğer arşiv malzmeleri karışıklığa sebep verilmemesi için, numaralandırılarak taşınır. Kaliteli büro taşıma yöntemleri ile, çağdaş çalışma mekanlarınız sizleri iş kaybına uğratmadan diğer ofisinize taşınır.

Ofis ve büro taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana prensibimizdir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Avrupa standartlarında ofis taşıma yapıyoruz. 

Amacımız; sizi en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza kavuşturmaktır.

 Sistemimiz:

Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce eşya tespiti yapılarak eşyaların detaylı listesi yapılır (ücretsiz ekspertiz hizmeti).

Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde; 

Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.

Tüm Dosya ve klasörler paketlenir. Paketlenen dosya klasör evrak v.b. gibi olan eşyalar hangi odadan alınmışsa ona göre kodlanır gideceği yeni yerde bu kod numaralarına göre koliler odalara yerleştirilir. 

Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınır, mobilyalar demonte edilir ve en iyi standartlarda ambalajı yapılır.

Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Ve montajı yapılır.

Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.

Ofisinizde bulunan büyük güç kaynağı, para kasaları gibi özellikli eşyalar yine bu konuda uzman personelimiz tarafından taşınır.

Bursa Cemre Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık