Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat  

  Bursa Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat

  Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat

  Tel: 0 543 540 3500

  Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat firması olarak çok ekonomik, sigortalı, titiz ve profesyonel hizmetimizi size sunuyoruz. Evden eve nakliyat hizmetini, uzun yılların vermiş olduğu birikimle, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugüne kadar başarıyla devam ettik.

  Siz değerli müşterilerimizden talep geldiğinde :

  • Ücretsiz Ekspertiz hizmetimizle; evden eve nakliyat firmamız her müşterimize  en uygun fiyat sunumunu yapabilmek için taşınılacak eşyanın analizini yapar, nasıl bir nakliye aracı, kaç nakliye personeli gerektiğini belirler. Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat; ekspertiz hizmetini müşterilerimize tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. Ekspertizimizin işi bittikten sonra bir sonra; siz değerli müşterilerimiz için önemli olan eşyalarınızı sigortalar. Nakliye sırasında eşyalarınızın  adresinizden araca yüklenmesi, aracın seyir halindeki eşya taşınma durumu, eşyalarınızın teslim edilme durumuna kadar bu sigorta kapsamında eşyalarınız Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat firmamız ile sigortalanır.

  Tüm bunların yanında Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık olarak 20+ yılın verdiği sorumluluk ile profesyonel yönetim anlayışımız, tecrübeli ve sürekli eğitilen personelimiz ile sizlere istenilen zamanda,en güvenli, en kaliteli hizmeti vermek ilk hedefimiz.

  Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetlerimiz:

  1. Evden eve nakliyat
  2. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
  3. Asansörlü Taşıma
  4. Güler Yüzlü ve Tecrübeli Personel
  5. İsteğe Bağlı Eşya Toplama Hizmeti
  6. Ambalajlama Hizmeti (Mobilyalar İçin)
  7. De-Montaj ve Montaj Hizmeti

   Misyonumuz

   • En önemli misyonumuz; Avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve titiz hizmet vererek, müşterilerimizin rahat ve memnun taşınmanızı sağlamaktır. Sizin tüm haklarınıza saygılıyız. Çalışanlarımız günün şartlarına uygun eğitilmektedir.

   Vizyonumuz

   • Özenle eğitim verilen tecrübeli elemanlarımızın, gereken eğitimlerini arttırmak, müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde başarı ile yerine getirmektir. Size ve işimize önem veriyoruz.