İnegöl Evden Eve Nakliyat  

Bursa İnegöl Evden Eve Nakliyat

İnegöl Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Tel: 0 543 540 3500

İnegöl Evden Eve Nakliyat firması olarak uygun fiyatlı, sigortalı, titiz ve profesyonel hizmetimizle sizinleyiz. Taşımacılık sektörünün evden eve nakliyat hizmetinde, 20+ yılın vermiş olduğu birikimle, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bugüne kadar başarı hikayeleri yazdık. Kuruluşumuzdan bu yana geçen zaman zarfı içerisinde, bir çok evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı yaparak iyi referanslar edinen firmamız; gelişen teknolojiyi de beraberinde kullanarak daha konforlu hizmeti sunmaya devam ediyor.

İnegöl'den veya Türkiye'nin neresinden olursa olsun bize ulaştığınızda:

  • Ücretsiz Ekspertiz hizmetimizle; evden eve nakliyat firmamız her müşterimize  en uygun fiyat sunumunu yapabilmek için taşınılacak eşyanın analizini yapar, kaç adet nakliye aracı, nakliye personel çalışan sayısı olması gerektiğini belirler. İnegöl Evden Eve Nakliyat; ekspertiz hizmetini müşterilerimize tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. Ekspertizimizin işi bittikten sonra bir sonra; siz değerli müşterilerimiz için önemli olan eşyalarınızı sigortalar. Nakliye sırasında eşyalarınızın  adresinizden araca yüklenmesi, aracın seyir halindeki eşya taşınma durumu, eşyalarınızın teslim edilme durumuna kadar bu sigorta kapsamında eşyalarınız İnegöl Evden Eve Nakliyat firmamız ile sigortalanmış olur.

Tüm bunların yanında İnegöl Evden Eve Nakliyat Taşımacılık olarak 20+ yılın verdiği sorumluluk ile profesyonel yönetim anlayışımız, tecrübeli ve sürekli eğitilen personelimiz ile sizlere istenilen zamanda,en güvenli, en kaliteli hizmeti vermek ilk hedefimiz.

İnegöl Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetlerimiz:

  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
  • Evden Eve Asansörlü Taşıma
  • Güler Yüzlü ve Tecrübeli Personel
  • İsteğe Bağlı Eşya Toplama Hizmeti
  • Ambalajlama Hizmeti (Mobilyalar İçin)
  • De-Montaj ve Montaj Hizmeti

Misyonumuz

En önemli misyonumuz; Avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve titiz hizmet vererek, müşterilerimizin rahat ve memnun taşınmanızı sağlamaktır. Sizin tüm haklarınıza saygılıyız. Çalışanlarımız günün şartlarına uygun eğitilmektedir.

Vizyonumuz

Özenle eğitim verilen tecrübeli elemanlarımızın, gereken eğitimlerini arttırmak, müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde başarı ile yerine getirmektir. Size ve işimize önem veriyoruz.