Gemlik Evden Eve Nakliyat  

Bursa Gemlik Evden Eve Nakliyat

Gemlik Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Tel: 0 543 540 3500

Gemlik Evden Eve Nakliyat olarak hesaplı, sigortalı, titiz ve profesyonel hizmetimiz sizlerle! Evden eve nakliyat hizmetimizde, yaklaşık 20 yılın vermiş olduğu birikimle, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugüne kadar başarıyla geldik.

Nakliye ihtiyacı olan müşterilerimizden talep geldiğinde:

  • Ücretsiz Ekspertiz hizmetimizle; evden eve nakliyat firmamız her müşterimize  en uygun fiyat sunumunu yapabilmek için taşınılacak eşyanın analizini yapar, kaç adet nakliye aracı, nakliye personel çalışan sayısı olması gerektiğini belirler. Gemlik Evden Eve Nakliyat; ekspertiz hizmetini müşterilerimize tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. Ekspertizimizin işi bittikten sonra bir sonra; siz değerli müşterilerimiz için önemli olan eşyalarınızı sigortalar. Nakliye sırasında eşyalarınızın  adresinizden araca yüklenmesi, aracın seyir halindeki eşya taşınma durumu, eşyalarınızın teslim edilme durumuna kadar bu sigorta kapsamında eşyalarınız Gemlik Evden Eve Nakliyat firmamız ile sigortalanmış olur.

Tüm bunların yanında Gemlik Evden Eve Nakliyat Taşımacılık olarak yaklaşık 20 yılın verdiği sorumluluk ile profesyonel yönetim anlayışımız, tecrübeli ve sürekli eğitilen personelimiz ile sizlere istenilen zamanda,en güvenli, en kaliteli hizmeti vermek ilk hedefimiz.

Gemlik Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetlerimiz:

  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
  • Evden eve asansörlü Taşıma
  • Güler Yüzlü ve Tecrübeli Personel
  • İsteğe Bağlı Eşya Toplama Hizmeti
  • Ambalajlama Hizmeti (Mobilyalar İçin)
  • De-Montaj ve Montaj Hizmeti

Misyonumuz:

En önemli misyonumuz; Avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve titiz hizmet vererek, müşterilerimizin rahat ve memnun taşınmanızı sağlamaktır. Sizin tüm haklarınıza saygılıyız. Çalışanlarımız günün şartlarına uygun eğitilmektedir.

Vizyonumuz:

Özenle eğitim verilen tecrübeli elemanlarımızın, gereken eğitimlerini arttırmak, müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde başarı ile yerine getirmektir. Size ve işimize önem veriyoruz.