Bursa Evden Eve Nakliyat Hakkımızda  

Bursa Evden Eve Nakliyat Biz Kimiz

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat, taşımacılık sektöründe yaptığı işi ciddiye alır. Bursa evden eve nakliyat; taşımacılık sektör çalışanlarını ve müşterilerini bir aile olarak görür ve iş kalitesini bu doğrultuda en üst seviyede tutar. Şirketimiz; personelini sürekli eğiterek, "bir müşteri bin müşteri" ilkesiyle ve bilinçli çalışmalarını sağlayarak müşterilerine en iyi hizmeti en iyi kalitede sunmayı başarmıştır.

  • 20+ Yılın bize vermiş olduğu evden eve nakliyat tecrübe ve deneyimi sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurduk. Biliyoruz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler. Biz de; müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılıyoruz. 

Kaliteli ve başarılı evden eve nakliyat tamamen karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Gelişebilmek ve lider olmak prensibiyle evden eve nakliyat hizmetimizde kullandığımız malzemeleri, devamlı olarak güncelliyoruz. Her taşıma işlemi için de, ambalaj malzemelerini mümkün olduğunca yeniliyoruz. Firma olarak hedefimiz en iyi hizmeti vererek %100 memnun müşteri potansiyelimizi tüm Türkiye çapına yaymaktır.

  • Ne yazık ki ülkemizde  evden eve nakliyat sektörü ile ilgili bir standart bulunmamaktadır. Buna rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini; uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuştur. 

Ülkemizde evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili henüz eğitim kurumu yoktur. Firmamız, personeline verdiği uygulamalı teknik eğitim ile, işimizin gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından da eğitim standardını oluşturmuştur.

Misyonumuz

En önemli misyonumuz; Avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve titiz hizmet vererek, müşterilerimizin rahat ve memnun taşınmanızı sağlamaktır. Sizin tüm haklarınıza saygılıyız. Çalışanlarımız günün şartlarına uygun eğitilmektedir.

Vizyonumuz

Özel eğitim almış tecrübeli elemanlarımızın, gereken eğitimlerini arttırmak, müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde başarı ile yerine getirmektir. Size ve işimize önem veriyoruz.