Bursa Evden Eve Kaliteli Nakliyat  

bursa-evden-eve-nakliyat-tasimacilik-kapali

Bursa Evden Eve Kaliteli Nakliyat Taşımacılık

Bir çok sektörde olduğu gibi, evden eve nakliyat / taşımacılık sektöründe de çoğu firmanın kalite ve titiz olmadığını duyuyorsunuzdur.

  • Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak çalışanlarımız kendi alanlarında tecrübeli ve profesyonel kişilerdir. 
  • Size hizmet ederken, koli ve eşyalarınızın temizliğine, herhangi bir hasar olmamasına ayrı bir özen gösteririz.
  • Uzun zamandır size Bursa evden eve taşıma konusunda çözümler sağlıyor ve memnun ediyoruz.
  • Bursa evden eve nakliyat / taşımacılık alanında tecrübeli çalışanlarımız ile Bursa nakliye sektörünün lideri olmaya hizmetlerimizi günden güne geliştirmeye devam ediyoruz.
  • Sizin ve eşyalarınızın değerini biliyoruz.

Bursa Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyatta eşyaların paketlenmesi, mobilyaların parçalarına ayrılmasına kadar tüm işlemler nakliyat firmalarına aittir. 

Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Aşamaları

Evden Eve Nakliyat 3 aşamadan oluşur:

  1. Birinci aşaması planlamadır. Bursa Evden eve nakliyat tüm eşyalar deneyimli ekspertizler tarafından tek tek incelenir, eşya taşıma planması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan nakliyatlarda istenmeyen kazalar meydana gelebilir.
  2. İkinci aşama Evden eve nakliyatı ambalajlama oluşturur. Bursa Evden eve nakliyat ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir. Bursa Evden eve nakliyat teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayasinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir. Diğer firmalardan farklı olarak taşıma ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları parçalar ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Bursa Evden eve nakliyatta tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler. 
  3. Üçüncü Aşama taşıma başlar. Bursa Evden eve nakliyat taşıma sonrasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde araçtan indirilip evinize çıkarılır ve sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajlarından çıkartılır.

Bursa Evden Eve Nakliyat hizmeti almadan önce dikkat etmeniz gereken bir takım şeyler vardır. Eğer siz de evden eve nakliyat hizmeti almayı düşünüyorsanız aşağıdaki önerilerimizi dikkate almanızda fayda var.

Çalışmak istediğiniz firmanın referanslarını ve sizden önce yaptığı işleri mutlaka araştırınız. Eğer firmanın referansları ve deneyimini tatmin edici bulmazsanız kesinlikle o firmayı tercih etmeyiniz. Firmanın çalışanlarının işinde deneyimli olup olmadığını araştırınız. Amatör kişilere ev taşıtmanız sonucunda eşyalarınızda zararlar oluşabilir.

Bursa Evden Eve Nakliyat firması ile mutlaka taşıma sözleşmesi yapınız.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesiz olarak yaptırdığınız nakliyat hizmetlerinde hoşunuza gitmeyecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eşyalarınızın taşıma sırasında sigorta yapılıp yapılmayacağını firmaya sorunuz. Bursa evden eve nakliyat dışında Eğer firma sigorta yapmıyorsa lütfen tercih etmeyiniz. Sigortasız taşımalarda meydana gelecek problemde firma karşılamayacağı için tüm masrafı sizin ödeyeceğinizi bilmelisiniz. 

Bursa Evden Eve Nakliyatta kullanılacak araçların işe uygun olup olmadığını araştırınız. Araç kabinlerinin kar, yağmur gibi dış etkenlere karşı korumalı olmasını tercih ediniz. Ayrıca uzun mesafede taşıma yapılacaksa kabin içlerinin sarsılma önleyici olarak dizayn edilmesi mutlaka gereklidir. 

 Bursa Evden Eve Nakliye firmamız hakkında daha detaylı bilgiye bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.